wyłącz / włącz muzykę

Praca

Salon optyczny Unique Boutique poszukuje osoby na stanowisko:

 Sprzedawca

Opis stanowiska:

• profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego (okulary słoneczne, oprawy okularowe, soczewki kontaktowe)

• bezpośredni kontakt z klientami i prezentacje asortymentu

• dobór szkieł okularowych • realizacja celów sprzedażowych

• profesjonalna ekspozycja towaru

• czynny udział w eventach marketingowych i sprzedażowych

• utrzymanie porządku w salonie

Wymagania:

• doświadczenie handlowe w branży optycznej

• znajomość zasad dobierania opraw i okularów dla klienta

• dobra prezencja

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• pogodne usposobienie

• sumienność, uczciwość

• dbałość o szczegóły

• wysoka kultura osobista

• nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system motywacyjny

• pracę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów

• szkolenia produktowe i interpersonalne

• możliwość pracy z najnowszymi i najmodniejszymi kolekcjami okularów słonecznych i opraw okularowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Unique Boutique z siedzibą we Wrocławiu."