wyłącz / włącz muzykę

O nas

Salon optyczny Unique Boutique Wrocław to miejsce, którego filozofią jest pasja do okularów, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz profesjonalna obsługa na najwyższym europejskim poziomie. Jednocześnie pamiętamy o wyrafinowanych gustach i wymaganiach naszych Klientów. Z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnością, proponując najlepsze rozwiązania optyczne w postaci okularów progresywnych, okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych renomowanych marek światowych.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego personelu w zakresie optyki i optometrii umożliwiamy Państwu możliwość skorzystania z badania optometrystycznego, dopasowania okularów oraz soczewek kontaktowych, a także oferujemy najmodniejsze na rynku modele opraw i okularów przeciwsłonecznych. Zapewniamy fachową pomoc, komfort oraz bezpieczeństwo na każdym etapie związanym z doborem odpowiednich soczewek czy też okularów dla Państwa.

Poziom świadczonych przez nas usług oraz satysfakcja Klientów z obsługi i oferowanych produktów sprawiają, że z przyjemnością odwiedzają Oni nasze salony po raz kolejny, za co bardzo dziękujemy. Unique Boutique jest miejscem stworzonym dla osób pragnących połączyć najnowsze trendy mody okularowej z chęcią perfekcyjnego widzenia.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU PRZY UL. ŚWIDNICKIEJ (NAPRZECIWKO OPERY)

SALON CZYNNY

OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD 11:00-19:00, W NIEDZIELE OD 11:00-16:00

ORAZ

W CENTRUM HANDLOWYCM MAGNOLIA PARK PRZY UL. LEGNICKIEJ 58

SALON CZYNNY

OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI OD 9:00- 21:00

Zapraszamy do wyjątkowego salonu optycznego w samym sercu Wrocławia!

 

Uczestniczymy w progrmie partnerskim HP Badge

 

Zapraszamy do wyjątkowego salonu optycznego w samym sercu Wrocławia!