wyłącz / włącz muzykę

Ray-Ban®

 

 

Ray-Ban® to marka okularów najbardziej rozpoznawalna na całym świecie i najlepiej sprzedająca się w historii tego rodzaju produktów.

Okulary Ray-Ban® to marka stworzona przez firmę Bausch & Lomb, która oficjalnie pojawiła się na rynku w 1937 roku. Okulary marki Ray-Ban®, jak i wiele innych innowacyjnych produktów w tamtym czasie, powstała głównie na potrzeby amerykańskiego wojska. W 1929 roku generał John MacCready zlecił firmie Bausch & Lomb wykonanie nowego typu okularów dla sił powietrznych USA, które miały chronić oczy pilotów przed odbiciami światła na dużych wysokościach i jednocześnie zapewnić im wyrażny obraz w polu widzenia. Tak narodziły słynne już okulary Ray-Ban® o klasycznym kształcie Aviator. W 1999 roku marka została zakupiona przez włoską firmę Luxottica Group, która do dziś produkuje te legendarne już modele okularów.

Ponadczasowość, autentyczność, odwaga, jakość i funkcjonalność to kluczowe wartości leżące u podstaw filozofii marki Ray-Ban®. Ikony stylu Wayfarer, Aviator oraz Clubmaster stały się legendami marki dzięki charakterystycznej stylistyce oraz najwyższej jakości wykonania. Okulary Ray-Ban® łączą w sobie ponadczasową prostotę z wyjątkową elegancją, dlatego też wciąż pozostają niezwykle modne oraz pożądane na całym świecie.

Okulary Ray-Ban® to nie tylko ochrona oczu, ale również element garderoby i podkreślenie indywidualnego stylu. Okulary tej marki nosiły takie gwiazdy współczesnego kina, muzyki rozrywkowej, czy też polityki, jak np. Audrey Hepburn, Tom Cruise, George Michael, Bob Dylan, Michael Jackson, Marilyn Monroe, John F. Kennedy, Brad Pitt oraz wielu, wielu innych. Marka Ray-Ban® to klasa sama w sobie!

Już teraz mogą Państwo dołączyć do miłośników legendarnej marki Ray-Ban®!

 

 

 

Zapraszamy do naszego Sklepu Internetowego !!!